Autoservis Zlín

Již 28 let let provozujeme
kvalitní autoservis ve Zlíně
s profesionálními službami

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem.

Pneuservis Zlín

Nabízíme Vám špičkové
letní a zimní přezutí
Vašeho vozu na počkání

Pracujeme s kvalitními stroji světových značek.

Odtahová služba Zlín

V případě poruchy Vám
zajistíme odtažení vozu
do našeho autoservisu

Našich zákazníků si ceníme a rádi Vám pomůžeme.

O našem autoservisu

Firmu Autoservis Bačík založili v roce 1996 otec Miroslav Bačík a syn Tomáš Bačík.

Původně náš autoservis působil v pronajmutých prostorách ve Zlíně - Prštném. Odtud jsme se však po vybudování vlastního servisu přestěhovali do nových - vhodnějších - prostor, které jsou v současné době naším stávajícím působištěm. I přesto neustále budovu autoservisu rozšiřujeme, vylepšujeme a rozvíjíme.

Klademe velký důraz na příjemné zákaznické i pracovní prostředí, čistotu celého autoservisu a jeho okolí a obecně na vysoký standard veškerých náležitostí s tímto souvisejících.

Z pohledu poskytovaných služeb si velice zakládáme na osobním přístupu ke všem zákazníkům, vždy maximálním servisu a na komplexnosti našich služeb. Neustále investujeme do nejmodernějších technologií v oblasti autodiagnostiky, náš servisní tým prochází pravidelnými odbornými školeními a samozřejmě za námi stojí mnohaletá zkušenost v oblasti autoopravárenství.

Od roku 2004 již například nemusíte se svým novým vozidlem jezdit jen do autorizovaných autoservisů, ale můžete v naprostém klidu a bez ztráty záruky na vozidlo navštívit i náš autoservis ve Zlíně, kde Vám za podstatně rozumější cenu než ve značkových autoservisech a minimálně ve stejné kvalitě rádi provedeme běžnou údžbu Vašeho vozidla a veškeré servisní intervaly stanovené výrobcem vozidla.

Na veškeré autoopravy používáme jen originální nebo kvalitativně rovnocenné náhradní díly od renomovaných světových výrobců, kteří své produkty dodávají také do prvovýroby.

Autoservis Bačík se těší na Vaši návštěvu a věříme, že u nás budete vždy spokojeni.

Fotografie